TANPA

O nás

Jak šel čas

Truhlářství  TANPA s.r.o.  založil v roce 2002 pan Pavel Tandler. Začátky nebyly snadné, výroba se nacházela ve více objektech a v nedostačujících podmínkách pro kvalitní poskytování služeb. Rozhodl se proto k přestěhování do nových, vlastních prostor. Pozemek pro svou firmu našel pod Ještědem s výhledem na Jizerské hory a Krkonoše. V roce 2010 potom mohl výrobu přemístit pod jednu střechu. Zázemí firmy v průběhu let prošlo řadou změn v návaznosti na nedostatek místa ve výrobě. Jednou z posledních a nejvýraznějších změn byla pak v roce 2021-2022 přístavba administrativní části budovi, před kterou měla doposud přednost výroba. Na tuto změnu plynule navázal novými firemními barvami a logem. Stále je to ale ta samá firma TANPA s.r.o.

Snažíme se být šetrní k přírodě a proto nenecháváme plochy našich střech ležet jen tak holé. Za pomocí dotačního programu jsme rozšířili fotovoltaickou elektrárnu, jejíž výkon nám umožní být v letních měsících soběstačný.

Čím se zabýváme

Naše truhlářství se zabývá návrhem a výrobou veškerého interiérového vybavení pro celé území České republiky i zahraničí. Ke každému projektu přistupujeme vždy individuálně, svědomitě a hlavně tak, aby se k nám naši zákazníci vraceli. Spokojenost a úsměv zákazníka při předání díla je největší odměnou.

 Mimo koncové zákazníky spolupracujeme také s několika významnými českými a zahraničními architekty.

S ohledem na náročnost a časové možnosti se umíme věnovat také některým prvkům ze stavebního truhlářství jako jsou například terasy, pergoly, obklady schodišť, okna a dveře.

TANPA v číslech

ve vlastních prostorách
na trhu
zkušeností
spokojených zákazníků
kusů nábytku vyvezených
do zahraničí